Padomi kapu labiekārtošanā

Izvēlieties TIKAI kvalitatīvus izejmateriālus.

Šodien Latvijas tirgus diemžēl ir pilns ar ĶĪNAS granīta produkciju. Tas ir salīdzinoši lētāks par Skandināvijas granītu, taču kvalitātes ziņā krietni atpaliek. Tas nav piemērots mūsu platuma grādiem, tam ir maza salizturība un liela ūdensuzsūce, tieši tāpēc tiem ir tendence zaudēt savu krāsu jeb izbalēt. Visbiežāk Ķīnas granīta pieminekļi ir plānāki , taču uzņēmumi, kas strādā ar Skandināvijas un Karēlijas granītu, pieminekļus ražo biezākus. Ķīnas granīts ir pārdabiski melns, jo tiek apstrādāts ar ķīmijām un lakām, kas neiztur ilgāk par divām ziemām, kā arī tā cenas tirgū ir zemākas zem tirgus vērtības, kas cilvēkiem šķiet vilinoši. Ķīnas granīts ir radīts maigākiem laika apstākļiem.

  • Ķīnas granīts satur PIECAS reizes mazāk kvarca, nekā Skandināvijas vai Karēlijas granīts (kas ietekmē akmens izturību, mitruma uzsūci, un akmens derīguma termiņu).
  • Ūdensuzsūce Ķīnas granītam ir 8-12%, taču Skandināvijas un Karēlijas granītam 0,1% (liela ūdensuzsūce ar laiku rada plaisas akmenī).
  • Salizturība Ķīnas granītam ir 50 cikli, bet Skandināvijas un Karēlijas granītam 300 cikli (šī iemesla dēļ, Ķīnas granīts ar laiku var zaudēt savu krāsu un izbalēt). 

Veiciet pasūtījumu pie uzņēmumiem, kuri izsniedz oficiālu tāmi vai garantiju.

Bieži vien  piemineklļi vai sētiņas sašķiebjās īsu brīdi pēc to uztādīšanas neprofesionāli veikta darba rezultātā, un tas nav pieņemami. Iemesls tam mēdz būt izejmateriālu taupīšana, attieksmes jautājums vai sasteigta darba rezultāts. Izpildītājam ir jāsniedz garantija un jāspēj atbildēt par padarīto darbu! GRANITE izsniedz 2 gadu garantiju saviem montāžas darbiem, kā arī 10 gadu garantiju akmens izstrādājumiem, jo esam pārliecināti par saviem izejmateriāliem -  tie nemainīs krāsu un neizbalēs!

Rīga, Kalna iela 1a
+371 28392026
(Lūgums pirms došanās pie mums sazināties)

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.