Services

Kapavietas labiekārtošana

Betonējam un uzstādām robežmalas, kapu apmalītes un pieminekļus. Pirms akmens izstrādājumu uzstādīšanas, piedāvājam skiču izveidi ar variācijām un dizainiem. Piedāvājam pilna servisa kapu labiekārtošanu, restaurēšanas darbus, apzaļumošanu, labiekārtošanu, izlīdzinot vietu ar smiltīm, grants šķembām vai oļiem. Piedāvājam arī regulārus kapavietas uzkopšanas darbus visā Latvijā!

 

Skaldītas formas pieminekļi

Skaldītas formas pieminekļi jeb brīvās formas pieminekļi ir izplatītākie un sastopamākie Latvijas kapos. Tie tiek izgatavoti no dabīgi izveidotām lauskām, tieši tāpēc to formu dažādībai nav robežu. Piedāvājam dažādu krāsu un materiālu skaldītas formas pieminekļus tikai no dabīgā granīta.

 

No visām pusēm pulēti pieminekļi

Pieminekļi, kas ir pulēti no visām pusēm, ir daudz izturīgāki pret apkārtējo vidi un līdz ar to tie ir vieglāk kopjami. Tie atšķiras ar dizaina figūrām un apstrādātām malām.To izgatavošana, proti, malu griešana un pulēšana māksliniekiem aizņem gana daudz laika, tieši tāpēc šo pieminekļu tirgus vērtība ir augstāka. 

 

Kapakmeņi no Latvijas laukakmens

Plašā krāsu gamma un dabīgi izveidojusies forma tos padara ļoti īpašus un pēdējā laikā Latvijas kapos to popularitāte ir krietni augusi. Piedāvājam visdažādāko formu, lielumu un krāsu kapakmeņus no Latvijas laukakmens. 

 

Individuāli izgatavoti pieminekļi

Individuāli izgatavojam pieminekļus, veidojot skices, ko rada mākslinieks vai pats cilvēks, kam ir īpašas vēlmes vai sava vīzija, tāpēc mums atliek to tikai īstenot. Šajā gadījumā ir iespēja kombinēt un variēt ar materiāliem, formām, to lielumiem un krāsām, pielāgojot visus lielumus dizainam, gravēšanai un kapa vietai.

 

Kapu apmales

Izgatavojam un uzstādām dažādu izmēru un materiālu kapu apmales (granīts, betons, marmors). Piedāvājam standarta izmērus kā arī izstrādājam individuālas formas un izmēru kapu apmales. Piedāvājumā ir plašs klāsts atvērto, daļēji atvērto kā arī pilnībā aizvērto kapu kopiņu. Iespējama ir arī gravēšana uz kapu kopiņas kā arī piedāvājam labiekārtot tās ar melnzemi, granīta šķembām vai oļiem. 

 

Gravēšana un portretu izveide

Augsta līmeņa gravēšana, ainavu un portretu izveide, kā arī papildus gravēšana kapos. Piedāvājam ar mākslinieka roku izveidotus portretus un teksta gravēšanu kā arī piedāvājam gravēšanu ar smilšu strūklu vai datoru. 

 

Vāzes, soliņi un krusti

Krusti no granīta tiek izgatavoti tikai pēc individuāla pasūtījuma. Piedāvājam dažādākos materiālus un izmēru variācijas.

Granīta vāzes ne tikai stilistiski labi izskatās, bet arī tiek ērti pielietotas kā arī ir ilgmūžīgas.

Granīta soli ir ilgmūžīgi, tieši tāpēc to iegāde paliek aizvien populārāka, jo tie nekad nemainīs savu izskatu, nebūs jāmaina dēļi un nebūs nepieciešams tos pārkrāsot.

 .